poleć stronę
 
Jak wygląda współpraca z doradcą?
Wypełniasz formularz kontaktowy lub dzwonisz. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej staramy się jak najlepiej poznać Twoją sytuację finansową i oczekiwania tak, aby zaproponować Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy Twój indywidualny Plan Finansowy z rekomendowanymi przez nas produktami. Pomagamy Ci załatwić formalności.
 
jak drogie mieszkanie mogę kupić?
raty równe czy malejące?
wyszukiwarka pożyczek hipotecznych

REFINANSOWANIE

Jeżeli zaciągnąłeś kredyt mieszkaniowy 2-3 lata temu, to najprawdopodobniej Twój kredyt jest znacznie droższy od większości kredytów dostępnych na rynku. Jeżeli zdecydujesz się zamienić swój kredyt na tańszy, to możesz naprawdę dużo zaoszczędzić.

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Jeżeli ciągle musisz pamiętać o terminach spłat swoich kredytów, to może warto uprościć sobie życie i zamienić kilka kredytów na jeden tani? Możesz zmniejszyć swoje miesięczne obciążenia nawet o połowę!

POŻYCZKI GOTÓWKOWE

Doradzimy Ci jak uzyskać gotówkę w najtańszy sposób. Sprawdż nasze propozycje!

KREDYTY MIESZKANIOWE

librecoinnews.com
Check!
http://librecoinnews.com/

Przy wyborze kredytu mieszkaniowego zachowaj szczególną ostrożność. Pomożemy Ci w wyborze najodpowiedniejszej dla Ciebie oferty. Przedstawimy Ci wszystkie zapisy umowne, których należy unikać. Pomożemy w negocjacjach z bankiem. Będziesz miał pewność, że dobrze wybrałeś.


do góry | drukuj stronę


kontakt
regulamin
praca
english summary
Copyright © 2004 Biuro Obsługi Finansowej
Wszelkie prawa zastrzeżone