poleć stronę
 
Jak wygląda współpraca z doradcą?
Wypełniasz formularz kontaktowy lub dzwonisz. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej staramy się jak najlepiej poznać Twoją sytuację finansową i oczekiwania tak, aby zaproponować Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy Twój indywidualny Plan Finansowy z rekomendowanymi przez nas produktami. Pomagamy Ci załatwić formalności.
 
jak drogie mieszkanie mogę kupić?
raty równe czy malejące?
wyszukiwarka pożyczek hipotecznych

Wybierając produkty inwestycyjne musimy brać pod uwagę również aspekty podatkowe. Moment poboru podatku* może istotnie zmniejszyć kwotę Twoich oszczędności. Korzystając z produktów oferowanych przez BOF Private Finance zapłacicie podatek dopiero w momencie wypłaty środków. Różnica wynikająca z podatku, pomiędzy naszymi produktami a np. lokatami bankowymi w okresie 10-ciu lat, może wynieść nawet 11%.

librecoinnews.com
Check!
http://librecoinnews.com/

 

fundusze inwestycyjne w BOF Private Finance

roczna lokata bankowa odnawiana przez 10 lat

wpłata

10 000 zł

10 000 zł

zapłacony podatek

3 028 zł

2 766 zł

zysk procentowo

129%

118%

wartość oszczędności po 10 latach

22 909 zł

21 790 zł

różnica

11% przez 10 lat


Sprawdź jak to wygląda w przypadku inwestycji 10 000 zł. Załóżmy, że chcesz oszczędzać przez 10 lat. Masz do wyboru roczną lokatę bankową lub fundusze inwestycyjne w naszej ofercie. Obie te formy oszczędzania przynoszą co roku np. 10% wzrostu wartości. Jeżeli wybierzesz jednoroczną lokatę i będziesz ją odnawiał przez 10 lat, to każdorazowo po roku będziesz musiał zapłacić podatek dochodowy.

Jeżeli wybierzesz fundusze z oferty BOF Private Finance to zapłacisz podatek w momencie wypłaty środków. Dzięki temu, że płacisz podatek dopiero na końcu, Twoje zyski z inwestycji pracują przez cały okres oszczędzania.

Librecoin
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/

 

 

 


* podatek dochodowy od dochodów kapitałowych, tzw. „podatek Belki”.

do góry | drukuj stronę


kontakt
regulamin
praca
english summary
Copyright © 2004 Biuro Obsługi Finansowej
Wszelkie prawa zastrzeżone