poleć stronę
 
Jak wygląda współpraca z doradcą?
Wypełniasz formularz kontaktowy lub dzwonisz. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej staramy się jak najlepiej poznać Twoją sytuację finansową i oczekiwania tak, aby zaproponować Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy Twój indywidualny Plan Finansowy z rekomendowanymi przez nas produktami. Pomagamy Ci załatwić formalności.
 
jak drogie mieszkanie mogę kupić?
raty równe czy malejące?
wyszukiwarka pożyczek hipotecznych

I. PODSTAWOWE INFORMACJE
II. ZASTRZEŻENIA PRAWNE
III. PRAWA AUTORSKIE
IV. OCHRONA PRYWATNOŚCI

I. PODSTAWOWE INFORMACJE

Strona internetowa www.BOF.com.pl jest serwisem internetowym należącym do firmy BOF Biuro Obsługi Finansowej Dariusz Kwiatkowski (dalej BOF).

Każdy użytkownik serwisu korzystający z jego zasobów przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

BOF zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Zmiany będą zamieszczane w serwisie www.BOF.com.pl i wchodzą w życie z dniem zamieszczenia w serwisie.

Serwis jest bezpłatny.

II. ZASTRZEŻENIA PRAWNE

BOF zastrzega sobie prawo zmiany, zawieszenia lub wycofania treści i funkcji serwisu internetowego w dowolnym momencie.

Serwis internetowy zawiera informacje na temat rynku finansowego. Informacje te pochodzą od wiarygodnych firm i są na bieżąco aktualizowane. Firma BOF nie może jednak w pełni zagwarantować rzetelności tych informacji i dlatego nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji finansowych.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego ani przepisów o obrocie papierami wartościowymi.

Przedstawione w Serwisie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów i nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób.

Jedynym oficjalnym źródłem informacji giełdowych jest "Ceduła Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie".

Jedynym oficjalnym źródłem informacji o obrocie papierami wartościowymi na Centralnej Tabeli Ofert jest "Biuletyn Informacyjny CeTO S.A."

Jedynym oficjalnym źródłem informacji o obrocie papierami wartościowymi na Warszawskiej Giełdzie Towarowej S.A. jest "Ceduła Warszawskiej Giełdy Towarowej S.A."

Użytkownik korzysta z wszelkich informacji  dostępnych w serwisie  BOF.com.pl na własne ryzyko.

Informacje zawarte w serwisie BOF.com.pl nie stanowią reklamy, oferty ani rekomendacji  do zakupu lub sprzedaży papierów wartościowych, jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych, produktów bankowych i ubezpieczeniowych ani jakichkolwiek innych produktów finansowych czy materialnych  o których mowa w tych informacjach.

Opublikowane informacje w serwisie BOF.com.pl nie są w żadnym zakresie czynnościami doradztwa podatkowego, prawnego, finansowego, ubezpieczeniowego i inwestycyjnego.

BOF nie jest zobowiązany do przechowywania otrzymanych materiałów lub publikowanych w serwisie BOF.com.pl.

BOF nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z jakichkolwiek zdarzeń, które pozostają poza kontrolą BOF.

III. PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie prawa zastrzeżone. Znak graficzny i nazwa BOF Biuro Obsługi Finansowej są zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do BOF Biuro Obsługi Finansowej. Układ strony, materiały pisemne, grafiki, zdjęcia, animacje i inne elementy serwisu są chronione na zasadach ogólnych, ochrona jest udzielona przez przepisy prawa autorskiego (Ustawa z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Zasady używania, kopiowania i rozpowszechniania zawartości serwisu podlegają przepisom ww. ustawy.

Zawartość serwisu internetowego może być wykorzystywana tylko i wyłącznie do celów osobistych.

Wykorzystanie zawartości serwisu w celach komercyjnych wymaga pisemnej zgody osoby reprezentującej BOF Biuro Obsługi Finansowej.

Wykorzystanie zawartości serwisu w celach niekomercyjnych wymaga poinformowania osoby reprezentującej BOF Biuro Obsługi Finansowej.

W przypadku wystąpienia szkody z powodu  naruszenia którejkolwiek z powyższych zasad przez użytkownika, będzie on zobowiązany do naprawienia szkody na rzecz BOF Biuro Obsługi Finansowej.

IV. OCHRONA PRYWATNOŚCI

Informacje przekazywane do BOF o charakterze danych osobowych pozostają własnością osoby wysyłającej. BOF może je wykorzystywać wyłącznie do celów wewnętrznych po udzieleniu zgody przez osobę wysyłającą. Wykorzystanie danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833).

BOF korzysta z serwerów reklam (takich jak DoubleClick), aby wyświetlać banery reklamowe, które użytkownik widzi w serwisie Bof.com.pl.

Serwer reklam wykorzystuje znaczniki kontekstu klienta (cookies), aby kierować reklamy do użytkownika.

librecoinnews.com
Check!
http://librecoinnews.com/

 

 

 

do góry | drukuj stronę


kontakt
regulamin
praca
english summary
Copyright © 2004 Biuro Obsługi Finansowej
Wszelkie prawa zastrzeżone