poleć stronę

 
Jak wygląda współpraca z doradcą?
Wypełniasz formularz kontaktowy lub dzwonisz. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej staramy się jak najlepiej poznać Twoją sytuację finansową i oczekiwania tak, aby zaproponować Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy Twój indywidualny Plan Finansowy z rekomendowanymi przez nas produktami. Pomagamy Ci załatwić formalności.
 
jak drogie mieszkanie mogę kupić?
raty równe czy malejące?
wyszukiwarka pożyczek hipotecznych

ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM TO PROFESJONALNE, OBIEKTYWNE I ETYCZNE DORADZTWO FINANSOWE.

Mamy przyjemność zaoferować usługę Zarządzanie Majątkiem [ang. Wealth Management]. Nie proponujemy standardowych rozwiązań. Dostosowujemy sie. Wnikliwie analizujemy Twoją sytuację i oczekiwania finansowe. Mamy czas, aby w najdrobniejszych szczegółach opracować Twoją indywidualną strategię finansową. Za każdym razem zaczynamy od rozmowy. Wiemy, że najważniejsze jest zrozumienie Twoich potrzeb.

Kiedy już jesteśmy partnerami nie ustajemy w wysiłkach. Sprawdzamy czy Twoje oczekiwania finansowe są realizowane. Dzieki naszej codziennej pracy masz kontrolę nad swoim majątkiem.

Librecoin
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/

TWÓJ ZESPÓŁ DORADCÓW
Nasze niestandardowe podejscie do zarządzania majątkiem zapewni Ci, nie jednego lecz, zespół profesjonalnych doradców. więcej >

ZINTEGROWANE USŁUGI
Holistyczne podejscie do zarządzania majątkiem łączy takie dziedziny jak: planowanie, inwestycje kapitałowe, zarządzanie ryzykiem, obsługa bankowa, obsługa podatkowa. Każda z tych dziedzin ma wpływ na pozostałe i w rezultacie na Twoją sytuację finansową.
więcej >

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA
Twój zespół doradców dostarczy analizy, rekomendacje i konkretne rozwiązania. Określ cel. Pomożemy go osiągnąć. Zobacz w jaki sposób możesz skorzystać z naszych indywidualnych rozwiązań. więcej >

do góry | drukuj stronę


kontakt
regulamin
praca
english summary
Copyright © 2004 Biuro Obsługi Finansowej
Wszelkie prawa zastrzeżone