poleć stronę
 
Jak wygląda współpraca z doradcą?
Wypełniasz formularz kontaktowy lub dzwonisz. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej staramy się jak najlepiej poznać Twoją sytuację finansową i oczekiwania tak, aby zaproponować Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy Twój indywidualny Plan Finansowy z rekomendowanymi przez nas produktami. Pomagamy Ci załatwić formalności.
 
jak drogie mieszkanie mogę kupić?
raty równe czy malejące?
wyszukiwarka pożyczek hipotecznych
Librecoin
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/

 

DORADZTWO. OBIEKTYWIZM. PROFESJONALIZM.

Rozumiemy, że wraz ze wzrostem zamożności wzrasta liczba dostępnych produktów finansowych. Współpracujesz z brokerami, agentami i bankowcami. Decyzje finansowe stają się coraz bardziej skomplikowane. Nasza usługa może znacznie uprościć panowanie nad Twoim majątkiem.

Korzystając z zespołu wyspecjalizowanych profesjonalistów kontrolowanych przez osobistego doradcę, dostarczamy obiektywną i kompleksową analizę Twojej sytuacji finansowej. Nasze analizy i plany finansowe wspomagają pomnażanie i zabezpieczanie Twojego majątku. Twój osobisty doradca koordynuje pracę zespołu i maksymalizuje efekty synergii wynikające ze współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Jeżeli powstaje taka potrzeba, to korzystamy również z usług doradców "niestowarzyszonych", tak aby jak najlepiej realizować Twoje cele.

W JAKI SPOSÓB BOF ŚWIADCZY USŁUGĘ ZARZĄDZANIA MAJĄTKIEM?

TWÓJ ZESPÓŁ
Zespół specjalistów koordynowanych przez osobistego doradcę, dostarcza Ci szeroką gamę zindywidualizowanych rozwiązań i usług. więcej>

ANALIZY I PLANOWANIE FINANSOWE
Wszystko zaczyna sie od planu. Analizujemy każdy aspekt Twojej sytuacji finansowej i konstruujemy dokładną strategię. Koncentrujemy się na osiągnięciu Twoich celów. więcej>

COROCZNE SPOTKANIE
Członkowie zespołu zbierają się, aby osobiście spotkać się z Tobą i przeanalizować wyniki finansowe poprzedniego roku. Zazwyczaj omawiana jest również strategia na kolejne lata.
więcej>

 

librecoinnews.com
Check!
http://librecoinnews.com/

 

do góry | drukuj stronę


kontakt
regulamin
praca
english summary
Copyright © 2004 Biuro Obsługi Finansowej
Wszelkie prawa zastrzeżone